Stakleni sobni digitalni termostat GRT3-270/W
Opis
  • Sobni digitalni termostat je opremljen integrisanim senzorom temperature
  • Graviranje simbola je moguće na zahtev.
  • GRT3-270 je dizajniran za montažu u instalacionu kutiju.
Tehnički podaci
  • Broj tastera osetljivih na dodir: 7
  • Napon napajanja: BUS 27 V DC
  • Nazivna struja sa BUS-a: 85 mA (pri 27 V DC)
  • Merenja: interni termometar i senzor vlage, 1x eksterni ulaz za TC/TZ ili 1x digitalni
  • Dimenzije: 94 x 94 x 36 mm